Mobilās lietotnes izstrādes process

Mēs esam tāpēc, lai jums palīdzētu īstenot jūsu izcilo ideju. Mēs savus klientus soli pa solim izvadām cauri izstrādes procesam no sākuma līdz pašām beigām, lai radītu lieliskas mobilās lietotnes, kas izceļas citu vidū un risina dzīves problēmas. Ideja ir vienīgais, kas nepieciešams no jums — mēs varam paveikt visu pārējo.

Koncepcija

Concept

Izcilas idejas nav neko vērtas, ja tās netiek īstenotas. Mēs vienmēr sākam ar to, ka definējam problēmu, kas mobilajai lietotnei būtu jārisina. Ikvienai lietotnei nepieciešams rīcības plāns, un mēs sadarbojamies, lai noteiktu vērtīgāko iespēju komplektu un nodrošinātu lietotnes nosūtīšanu paredzētajā termiņā.

UI/UX projektēšana un dizains

Dizains nenozīmē tikai to, kā kaut kas izskatās vai kādas izjūtas rada. Dizains ir arī tas, kā tas strādā.

Stīvs Džobss

Mēs uzskatām, ka lietotnēm jābūt vienkāršām un tīrām, jo intuitīvu un ērti lietojamo mobilo lietotņu atslēga ir vienkāršība. Mūsdienu lietotājam ir augstas prasības, un viņš vēlas, lai lietotne gan izskatītos, gan būtu skaista, oriģināla un moderna. Mūsu profesionālo dizaineru komanda ir jūsu rīcībā, lai jūsu lietotne izceltos pārējo vidū.

UI/UX Design

Prototipu izstrāde

Prototyping

Mūsdienīgie prototipu izstrādes rīki dod iespēju dizainu iedzīvināt un likt tam darboties reālās mobilajās ierīcēs, radot sajūtu, ka tā ir īsta lietotne. Projektēšanas procesā tas jau projekta agrīnā posmā mums ļauj pārskatīt koncepcijas un iegūtajās atziņās dalīties ar klientu. Tas palīdz konstatēt trūkumus jūsu projekta darbībā un pielietojamībā, pirms tā izstrādē ieguldīts pārāk daudz laika un naudas.

Izstrāde

Mūsu mobilās komandas specializējas oriģinālo iOS un Android izstrādē, jo tas garantē vislabāko veiktspēju, gludi darbojošos saskarni un visaugstāko drošību. Mēs esam dedzīgi Agile metodoloģijas piekritēji un klientam ik nedēļu nosūtām kodu, kas visā produkta izstrādes gaitā dod iespēju bieži veikt izmaiņas.

Development

Testēšana

Testing

Nevienam nepatīk, ja mobilajās lietotnēs ir kļūdas vai tās vispār atsakās darboties. Mums ir dažādu testēšanas stratēģiju komplekts, lai garantētu jūsu lietotnei stabilitāti, augstu veiktspēju un efektivitāti. Mūsu uzņēmums izmanto vairākus kvalitātes nodrošināšanas paņēmienus: atsevišķu vienību testēšanu, integrācijas testēšanu, automātisko lietotāja saskarnes testēšanu, momentuzņēmumu testēšanu, drošības testēšanu, veiktspējas testēšanu, A/B testēšanu.

Izlaišana tirgū

Jūsu lietotni iesniegt App Store vai Google Play nemaz nav tik vienkārši, kā tas varētu šķist. Mēs cieši sadarbojamies ar saviem klientiem, lai nodrošinātu, ka grafika, mārketinga materiāli un lietotni aktīvi ir gatavi publiskošanai. Mūsu komanda var palīdzēt izveidot App Store optimizēto lietotņu aprakstu un sagatavot atslēgas vārdu komplektu, lai ar meklētājprogrammu palīdzību piesaistītu lietotājus.

Release

Izaugsme un uzturēšana

>Growth and Maintenance

Iekļūt lietotņu tirgū ir tikai pats iesākums. Lai palīdzētu jūsu produktu uzlabot, mūsu komanda nodrošina izpratni par datiem, produkta pārvaldību ilgtermiņā, kā arī sniedz vadlīnijas, kā panākt rekordstrauju pieaugumu. Pieaugot lietotnes izmantošanas apjomam, mūsu klienti no saviem lietotājiem saņem svarīgas atsauksmes. Tad pienācis laiks analizēt vērtīgos datus, lai jūsu produktu gala lietotājiem padarītu vēl iespaidīgāku.

Sazinieties ar mums!

Un sāciet sava projekta īstenošanu jau šodien.

Contact Us